Producenci

 

Dlaczego mimo rozwoju techniki, nadal tak kochamy konie? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale sam ten fakt, że trudno krótko odpowiedzieć na to pytanie, jest częścią odpowiedzi. Uznaje się że konie, pod względem osobowości i charakteru są jednymi na najbardziej zróżnicowanych zwierząt. Dodając do tego mnogość ras, typów, umaszczeń – konie stają się arcyciekawe. Tak jak różne potrafią być konie, tak zróżnicowane są ich potrzeby, na które staramy się odpowiedzieć, wprowadzając do naszej oferty wszelkie dostępne rozwiązania. Każda z form jazdy konnej ma nieco inną specyfikę, dlatego też znajdziecie u nas rzeczy dedykowane do każdej z nich. Ogłowia, siodła, wędzidła i kiełzna, derki, czapraki, uwiązy i kantary, maski i nauszniki. Do naszej oferty wprowadzamy najlepsze sprawdzone rozwiązania uznanych producentów, w pełnej gamie kolorów, materiałów i rozmiarów. Posiadamy również środki do pielęgnacji koni, jak i te, dzięki którym, zadbamy o sprzęt. Naturalnie nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie, zaopatrując się w doskonałe ochraniacze, ujeżdżeniowe, skokowe, transportowe i stajenne. Dla równowagi emocjonalnej naszych czteronożnych przyjaciół, posiadamy zabawki. Tak jak każdy koń potrafi być inny, tak u nas, dla każdego znajdziecie wszelkie niezbędne rzeczy.

 

Rzeczy oraz akcesoria dla konia

 Stubben Kryo Kompakt - cold pack Stubben Kryo Kompakt - cold pack
Producent: Stubben
Cena:

229,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Veredus Ochraniacze TR Pro tył Veredus Ochraniacze TR Pro tył
Producent: Veredus
Cena:

239,00 zł

szt.
zobacz więcej
 York Czambon gumowy York Czambon gumowy
Producent: York
Cena:

25,50 zł

szt.
zobacz więcej
 York Derka Rainbow York Derka Rainbow
Producent: York
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Acavallo Gumki do wędzidła Acavallo Gumki do wędzidła
Producent: Acavallo
Cena:

82,00 zł

szt.
zobacz więcej

Inwestowanie w dobrostan wierzchowców jest kluczowe dla ich zdrowia i wydajności. Dobre wyposażenie nie tylko podnosi komfort i bezpieczeństwo zwierząt, ale również wpływa na lepsze wyniki osiągane podczas treningu i na zawodach. Rzeczy dla konia, dostępne w naszym sklepie, to nie tylko stylowe akcesoria, ale podstawa odpowiedzialnej opieki, która przekłada się na długoterminowe korzyści dla obu stron. Odpowiedni wybór sprzętu wpływa bowiem bezpośrednio na jakość wspólnie spędzanego czasu. 

Akcesoria dla konia – specjalistyczne ochraniacze 

Każdy detal ma znaczenie, zwłaszcza gdy mowa o ochronie delikatnych części ciała naszych podopiecznych. Akcesoria dla konia w postaci ochraniaczy na nogi i ogony są niezbędne, by zapewnić maksymalne wsparcie podczas wysiłku fizycznego. Tego typu sprzęt zmniejsza ryzyko urazów i wspierają naturalny proces regeneracji, stanowiąc fundament bezpiecznego treningu. Proponowane rzeczy dla wierzchowców łączą innowacyjność z tradycją, by zapewnić najlepszą ochronę. 

Niezbędny sprzęt dla komfortowej jazdy 

Podkład pod lub na siodło ma duży wpływ na wygodę jeźdźca oraz jego wierzchowca podczas wspólnych przejażdżek. Sprzęt dla koni w tym stylu powinien być dobierany z myślą o indywidualnych potrzebach każdego zwierzęcia, co zapewni idealne dopasowanie i minimalizację punktów nacisku. Proponowane przez nas akcesoria to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie koni. Gwarantujemy szeroki wybór rzeczy, w tym podkładów pod lub na siodło, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników jeździectwa. 

Rzeczy, które ułatwiają jazdę 

Strzemiona są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego zestawu jeździeckiego. Odpowiednio dobrane zapewniają bezpieczeństwo i komfort korzystania z siodła. Naszym klientom oferujemy wiele rzeczy tego typu, które pasują do różnorodnych dyscyplin jeździeckich. Akcesoria dla konia takie jak strzemiona, są projektowane z myślą o ergonomii i efektywności, wspierając zarówno początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców. Sprzęt ten zapewnia możliwość skupienia się na przyjemności płynącej z dosiadania ukochanego wierzchowca bez konieczności rozpraszania się niewygodnym lub źle dopasowanym elementem wyposażenia.  

Użyteczne czapraki w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych 

Aby wspólna jazda była przyjemnością nie tylko dla opiekuna, ale i jego wierzchowca należy zadbać o odpowiednią ochronę grzbietu zwierzęcia przed otarciami. Nasze czapraki, dostępne w szerokiej palecie kolorów, to więcej niż tylko pięknie prezentujące się rzeczy. Niektóre modele są podszyte materiałem Coolmax, który wyróżnia się przewiewnością i zapewnia doskonałe wchłanianie potu. Tego typu sprzęt dla koni zapewnia komfort podczas długich treningów i jednocześnie chroni skórę zwierzęcia. Dodatkowo dostępna gama kolorystyczna pozwala na indywidualne dopasowanie akcesoriów do stylu każdego jeźdźca. 

Rzeczy dla konia - rozwiązanie na chłodne dni 

Derki są niezastąpionym sprzętem w każdej stajni. Przygotowane przez nas modele umożliwiają podpięcie kaptura, a większość z nich jest podszyta wytrzymałym poliestrem. Akcesoria dla konia takie jak derki, zapewniają ochronę przed zimnem, deszczem, a także przed insektami, co jest kluczowe dla komfortu i zdrowia wierzchowców. Każda dostępna w naszym sklepie rzecz jest zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności i trwałości. 

Dobrostan koni zawsze powinien stać na pierwszym miejscu. Starannie przygotowana oferta sprzętu i akcesoriów to gwarancja użyteczności i niezawodności. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem rzeczy, które sprawią, że codzienna opieka i trening staną się jeszcze bardziej efektywne i przyjemne. Pozwólcie sobie na luksus najlepszego wyboru, który przyniesie zadowolenie zarówno Wam, jak i Waszym koniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl