Producenci

Starannie wykonane akcesoria do woltyżerki konia – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dyscyplina taka jak woltyżerka wymaga dużych umiejętności od jeźdźca, a także bardzo dobrego kontaktu z koniem i opanowania podczas jazdy. Warto jednak wspomnieć, że niezwykle ważne okazują się również wysokiej jakości akcesoria do woltyżerki konia, które zapewniają zarówno zwierzęciu, jak i jeźdźcy większy komfort oraz bezpieczeństwo. Istotnym elementem staje się między innymi starannie wykonany pas do woltyżerki, który powinien wyróżniać się mocnymi uchwytami, a także bardzo dobrym dopasowaniem do sylwetki konia. Ponadto nie bez znaczenia okazują się akcesoria dla jeźdźca, które dotyczą między innymi odpowiednio dobranego stroju. Woltyżerka – w naszym sklepie Equiversum oferujemy precyzyjnie wykonane akcesoria do tego sportu, które podnoszą komfort podczas jazdy i zapewniają tym samym większe bezpieczeństwo w trakcie wykonywania poszczególnych figur.

 

Czytaj więcej

Akcesoria do woltyżerki – czym wyróżniają się proponowane przez nas produkty?

Z myślą o jak największej wygodzie i skuteczności podczas woltyżerki, w naszej ofercie pojawiły się starannie wykonane akcesoria dla konia oraz dla jeźdźca. Niesłabnącą popularnością cieszy się między innymi wysokiej jakości pas do woltyżerki wykonany z miękkiej skóry, który w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym padem zapewnia bardzo dobre dopasowanie do grzbietu konia. Ponadto mocne uchwyty znajdujące się przy pasie pozwalają na większą kontrolę podczas jazdy i tym samym na poprawę stabilności podczas wykonywania poszczególnych ruchów. 

Warto wspomnieć, że w naszym sklepie Equiversum oferujemy również precyzyjnie wykonane akcesoria dla jeźdźca do woltyżerki, spośród których możemy wymienić przede wszystkim legginsy oraz buty. Elastyczne legginsy zapewniają dużą swobodę ruchów i tym samym ułatwiają wykonanie różnych gimnastycznych figur. Z kolei lekkie buty wykonane z wytrzymałej skóry oraz gumy pozwalają na lepsze utrzymanie się na koniu, a także gwarantują łatwiejsze lądowanie. Z tego powodu mimo swojej niewielkiej wagi zostały dodatkowo wzmocnione gumowym, trwałym rantem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl