Producenci

Siodło ujeżdżeniowe – wygoda, bezpieczeństwo, profesjonalizm

Dla miłośników jeździectwa przygotowaliśmy profesjonalne siodła ujeżdżeniowe. W ofercie sklepu Equiversum.pl znajdziesz bogatą gamę siodeł, które pozwolą Ci na bezpieczną, wygodną i efektowną jazdę konną. Oferujemy siodła od renomowanych, polecanych producentów, zapewniających najwyższą jakość swych wyrobów. Siodło Euroriding, Loesdau, Ludomar, Zaldi i innych marek to gwarancja wysokiej klasy akcesoriów oraz wygody użytkowania. Produkty zapewniają komfort zarówno jeźdźcowi, jak i zwierzęciu.

 

czytaj więcej

W ofercie naszego sklepu znajdziesz komfortowe i solidne siodła przystosowane do profesjonalnej jazdy ujeżdżeniowej. Posiadają one głębsze siedziska oraz duże bloki kolanowe o różnych szerokościach, długościach i kształtach, w zależności od modelu. Tak szeroka gama propozycji pozwoli Ci na wybór siodła najlepiej odpowiadającego Twoim wymaganiom. Służymy również doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego modelu.

Nowoczesne siodła ujeżdżeniowe

Ujeżdżanie to elegancka i widowiskowa dyscyplina sportowa. Polega na tym, iż w trakcie zawodów jeździec wraz z koniem wykonują serię efektownych figur na arenie w kształcie czworokąta. Ta piękna dyscyplina ukazuje harmonię między jeźdźcem a jego rumakiem. Aby wszystkie figury prezentowały się doskonale, niezbędne są staranne i długotrwałe przygotowania. Na efektowność, skuteczność i bezpieczeństwo występu wpływa również odpowiednie wyposażenie, w tym zwłaszcza siodło ujeżdżeniowe.

Właściwie dopasowane do wierzchowca oraz potrzeb jeźdźca siodło zapewnia efektywną i bezpieczną jazdę. Akcesoria te różnią się od innych rodzajów siodeł specjalną budową z pogłębionym siedziskiem, które pozwala jeźdźcowi na łatwiejsze komunikowanie się ze zwierzęciem. Ujeżdżeniowe siodła mają ponadto poduszki kolanowe, długie tybinki oraz wyższe łęki. Ich cechą charakterystyczną są też przystuły – znacznie dłuższe niż wersje w modelach tradycyjnych. Siodła umożliwiają przyjęcie przez jeźdźca głębokiego dosiadu dzięki ułożeniu tułowia w bardziej statycznej pozycji.

 

Loesdau Siodło White Mountain Loesdau Siodło White Mountain
Producent: Loesdau
Cena:

1 780,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaldi Siodło Bereber Zaldi Siodło Bereber
Producent: Zaldi
Cena:

5 500,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaldi Siodło Country Zaldi Siodło Country
Producent: Zaldi
Cena:

7 645,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaldi Siodło Montaña Zaldi Siodło Montaña
Producent: Zaldi
Cena:

6 900,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaldi Siodło Sabbatan Zaldi Siodło Sabbatan
Producent: Zaldi
Cena:

8 295,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zaldi Siodło Vila's skórzane Zaldi Siodło Vila's skórzane
Producent: Zaldi
Cena:

7 490,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl